NOVINKY - ROK 2011

Silvestrovská procházka

31. prosince 2011 v 10:44 | Ck
Udělali jsme si dnes s Crosbíkem skoro tří hodinový Silvestrovský pochoďák. Všem se nám to moc líbilo, občas na nás i vykouklo sluníčko. Přejeme Vám v roce 2012 tolik radosti, jako jí má Crosbík na této fotce. Ostatní fotky jsou na rajčeti.

Krásné vánoce a pohodový nový rok 2012

9. prosince 2011 v 15:35 | Ck
Přejeme všem kamarádům, přátelům, známým pokojné předvánoční dny, krásné vánoce a v novém roce spokojenost, radost, zdraví a spoustu krásných zážitků s čtyřnohými kamarády
Crosbík a Standa a Mirka a ostatní zvířátka

Dantes Gora Monte a titul Německý šampion

27. listopadu 2011 v 9:13 | Ck
Crosbíkovo taťkovi Dantíkovi byl udělen titul "Německý šampion" moc k ocenění gratulujeme a máme z úspěchu Dantíka radost.
img_0397.jpg

Zkouška BH... a máme toooooo, huráá

19. listopadu 2011 v 16:37 | Ck
Dnes Crosbík spolu s rotvajlerkou absolvoval zkoušku BH na našem cvičáku v Habartově. Pár bodíku nám bylo strženo, za ne zcela předpisové ležení při odložení vleže, občas malinké zaváhání nebo zpoždění, ale jinak velká chvála pana rozhodčího, že je Crosbík "veselý, vyrovnaný,radostný a sehraný s psovodem"Úžasný. Jak Crosbík tak fenka RTW zkoušku udělali. Celkem zkoušky dnes dělalo pět psů. Můžete se podívat na rajčeti.

"C"labzubáci mají dnes narozeniny

18. listopadu 2011 v 14:46 | Ck
...jo, jo to to letí z malých chundelatých kuliček jsou dnes dospělí dvouletí hafani . Přejeme všem Klabzubákům - tedy vrhu C z chovné stanice Kesidy hodně moc radosti ze života, pevné a dobré zdraví, plno lásky a prima kamarády. Oslavenec Crosby Kesidy se svojí smečkouS vyplazeným jazykem

Návštěva Cailinky

29. října 2011 v 16:06 | Ck
O víkendu nás přijela navštívit Cailinka s Evou a Jardou. Crosbík měl ze sestřičky velikou radost. Za dva dny návštěvy jsme nachodili tak asi 20 km, psíci tak dvakrát tolik, moc si to užili.. V pátek nám sluníčko přálo a tak byla procházka moc pěkná. Problém byl vyfotit oba psy najednou Úžasný. Zašli jsme i na pivko na golfové hřištěS vyplazeným jazykem

Setkání Kesiďáků v Živohošti a ZPU 1

25. září 2011 v 14:49 | Ck
Tentokrát bylo setkání všech příbuzných z chovatelské stanice Kesidy v Nové Živohošti. S polečně s námi proběhlo i setkání Leonbergrů. Program byl nabitý od přednášek o obedience , výcviku psa, vysvětlení bonitace, ukázka výcviku záchranářského psa, individuální možnosti výcviku psa,přednáška veterináře, tak také příprava na zkoušky ZOP a ZPU 1. Zkoušky se konaly 24.9.2011. Crosbík byl ve skupině šesti psů přihlášených na ZPU 1, zkoušku dokončilo pět psů. Cailinka bylá výborná a Crosbík tentokrát dobrý, nějak se mu nelíbil aport :-D. Měli jsme všichni velikou radost z úspěchu. Setkání bylo moc fajn, počasí nám přálo a v bezvadné společnosti se člověk vždycky cítí dobře a čas rychle utíká. Moc děkujeme Baudyšů rodině za pozvání.

Fotky Crosbíka z MV Ml. Boleslav od Jany Hnátkové

3. září 2011 v 13:09 | Ck
Dostali jsme moc krásné fotky Crosbíka, které na Mezinárodní výstavě psů v Mladé Boleslavi 28.8.2011 vyfotila Jana Hnátková, moc jí za ně děkujeme a k prohlédnutí jsou na rajčeti

MV Mladá Boleslav 28.8.2011

28. srpna 2011 v 17:29 | Ck
Dnes jsme brzo ráno vyjeli do Mladé Boleslavi na mezinárodní výstavu psů. Věděli jsme, že vezeme o chlupy odlehčeného CrosbíkaÚžasný, ale přesto jsme to zkusili. V mezitřídě, kdy byl Crosbík vystavován skončil třetí se známkou VDSmějící se, na prvním místě byl Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů, za ním pak Apollón Sarasany.Crosbík byl moc rád když už to měl vše za sebou i když kolem stále procházející různé psí slečny se mu tuuuze líbily. Taťkovi Dantesovi Gora Monte to moc slušelo, jsme na něj pyšnííí a ještě jednou mu ze srdce gratulujeme!!!!!

ZOP

14. srpna 2011 v 13:18 | Ck
Dnešek byl pro Crosbíka i páníčka opět zkouškovým dnem a na výsledek zkoušky se podívejte, ani nemusím dál komentovat. Byl ze všech nejlepšííííííííí, udělal nám velikouuuuuu radost.Usmívající se Fotky dám na rajče, ale abych nerušila při zkouškách tak jsou fotky z dálkyÚžasný(Crosbík by za mnou asi jinak přiběhl, tak jsem si hrála na partizána)

...trénujeme stopu

26. června 2011 v 11:35 | Ck
Louky už jsou krásně pokosené a tak Crosbík s páníčkem trénovali stopu i další dovednosti . Crosbíka každá činnost moc baví můžete se kouknout na rajče.

Krajská výstava v Rokycanech - V 1

11. června 2011 v 17:13 | Ck
Jarní výstavní sezonu jsme se rozhodli ukončit výstavou psů v Rokycanech na letišti. Byli jsme moc rádi, že spolu s námi, tedy s Crosbíkem, byla vystavována i Cailinka. Hned po příjezdu když Crosbík Cailinku uviděl byl k neudržení, museli jsme je nechat spolu proběhnout. V kruhu si pak oba vyběhali výbornou. Tak Crosbík si vezl domů Výborný 1.

Národní výstava v Klatovech CAC

5. června 2011 v 16:48 | Ck
Udělali jsme si víkendový pobyt do Sušice a okolí a v neděli jsme byli přihlášeni na národní výstavu psů v Klatovech. Výlet byl moc pěkný,byli jsme na Zhůří, v Kadešicích v Horažďovicích, spali jsme v chatce v Dlouhé Vsi - Nové městečko, počasí se vydařilo, až už nás sluníčko nebavilo. Netušili jsme jakou nám Crosbík udělá radost na výstavě. On i jeho Sestřička Cailinka si vyběhali výborný/á CAC. JUPÍ, JUPÍ JUPÍ

Crosbík má ZZO za 56 bodůůůůů

28. května 2011 v 15:26 | Ck
Standa s Crosbíkem ráno v 7.00 hodin vyrazili na cvičák do Habartova, udělat základní zkoušku ovladatelnosti. Páníček od tří hodin ráno nespal. Panička byla celá nesvá protože nemohla být přítomná při zkoušce, aby Crosbíka nerušila svojí přítomností. Crosbík zazářil udělal zkoušku na 56 bodů HURÁ, HURÁ, HURÁ .
Jen co Crosbík zkoušku udělal vyrazila panička za klukama na cvičák a fandila ostatním soutěžícím. Pochvalu si zaslouží i páníček

Ještě výstava ......

17. května 2011 v 19:25 | Ck
..moc krásné fotky hovíků pořídila na výstavě 14.5.2011 na Knížecím rybníku Michaela Václavů a tohle je náš Crosby Kesidy,který vysoutěžil krásnou V4:
Díky Míšo.Knížecí rybník -speciální výstava hovawartů

14. května 2011 v 21:39 | Ck
Dnes jsme se zúčastnili výstavy na Knížecím rybníku. Jako posilu jsme si s sebou vzali vnoučka Jeníka. Taky jsme na doporučení změnili vystavovatele, což na fotkách uvidíte. Potkali jsme spoustu známých, a to bylo prima. Děkujeme všem za cenné rady při vystavování. Standa s Crosbíkem dnes vyběhali "Výborná 4", máme velikou radost.

Náhubek

8. května 2011 v 20:00 | Ck
Náš rošťák Crosbík teď trénuje nošení náhubku. Na vodítku už je to super, smířil se s bimbátkem na nosu. Tady je důkaz:

Crosbík děkuje za přání k úspěchu na klubové výstavě na Slovensku

23. dubna 2011 v 19:17 | Ck
Děkujeme moc za blahopřání ke Crosbíkovu úspěchu na slovenské klubové výstavě

Výlet na Slovensku

23. dubna 2011 v 18:10 | Ck


Páníček s paničkou se rozhodli, že mě vyvezou16. 4. 2011 do ciziny a to na Slovensko. Na výstavu v Bojnici a na týdenní výcvikový tábor nás vylákali Ruda a Jaruška Baudišovi. Jeli s námi i Eva a Jarda Hajšmanovi a Cailin Sun. Cailinka měla velký úspěch na výstavě: výborná 1, CAJC, nejlepší mladý jedinec a Crosbík byl oceněn VD 4-posudek na odkazu "výstavy". Měli jsme velikou radost z obou výstavních úspěchů. Pak následoval týdení výcvikový tábor, který byl perfektně zorganizovaný. Naučili jsme se spoustu nových a užitečných věcí, načerpali moudra, strávili týden v super společnosti a v sobotu se nám vůbec nechtělo domů. Děkujeme paní Evě Krížové, hlavní organizátorce ze Slovenského hovawart klubu, za skvělé přijetí a za krásně strávený týden i počasí uměla zařídit .

Crosbík na cvičáku

7. dubna 2011 v 21:47 | Ck
Dnes měla konečně panička čas a jela s námi na cvičák do Habartova, kam každý týden pravidelně chodíme trénovat. Bylo krásné počasí a tak mohla i něco nafotit. Pokud se chcete podívat,jak mi to s páníčkem šlo, tak prosím jděte na rajče. Trochu mne přítomnost paničky vadila ,ale i tak jsem se snažil opravdu, jděte se podívat

svítí sluníčko

20. března 2011 v 13:11 | Ck


a tak jsme se vydali na velikou procházku. Tentokrát s námi vyrazil i vnouček Jeník . Na fotky se můžete kouknout na rajčeti.

výsledky RTG 0/0- HURÁ, HURÁ

7. března 2011 v 19:10 | Ck
Dneska přišel očekávaný výsledek, od pana MVDr. Jaromíra Ekra, k vyhodnocení RTG snímku kyčelních a loketních kloubů a to: dysplazie kyčelních kloubů A/A (podle FCI), bez příznaků dysplazie kyčelního kloubu
a
dyspalzie loketních kloubů 0/0 (podle IEWG), bez příznaků dysplazie loketního kloubu.
Máme velikananánskou radost.
Za skvělý výsledek musíme poděkova rodičům Crosbíka, tedy tatínkovi , kterým je Dantes Gora Monte a mamince Awe Kesidy, kteří předali skvělé genetické předpoklady nejen k super kloubům. Děkujeme.
Také děkujeme za gratulace, moc nás to potěšilo, i když Crosbík se stále tváří jako by nic
Crosbík, Mirka a Standa

Rajče - odkaz na foto

20. února 2011 v 14:21 | Ck
Crosbík má založenou složku na Rajčeti, kam jsme umístili dnešní foto z vycházky a budeme přikládat další, tedy pokud se podaří Crosbíka vyfotit. Učíme Crosbíka nosit náhubek,  to se mu vůbec nelíbí, ale den ze dne se lepší.
Tady je odkaz na fotky:

...co děláme?

8. února 2011 v 18:55 | Ck
Sluníčko nám rozpustilo sníh a Crosbíkovi chybí, vyhledává sněhové plotny a válí se a válí . Pan Rudolf Baudyš nás navnadil na dubnovou Speciální výstavu HWK na Slovensku v Bojnicích, kde pak následuje týdenní výcvik, který náš Crosbík potřebuje jako sůl. Tak jsme se na obojí přihlásili. Už se moc těšíme, pojede i Crosbíkovo sestřička Cailinka s páníčky.

štěňátka australských ovčáků

21. ledna 2011 v 14:19 | Ck
S radostí sdělujeme, že našim kamarádům "Z Brzáneckých vinohradů", tedy jejich psí holčičce Wicky se narodilo šest štěňátek australských ovčáků, tři pejsci a tři fenečky. Ausíci jsou temperamentní a milí kamarádi kouněte jací jsou to puclíčci. Víc povídání a fotek najdete na :http://awista.wz.cz/
 
 

Reklama